Regulamin Konkursów na nazwy lakierów Maga Diamond

REGULAMIN

 1. Konkursy organizowane są przeze mnie 😉 – czyli właścicielkę blogu Kobiecy Net na facebook’owym fan page’u blogu.
 2. Każdy wpis konkursowy dotyczy jednego lakieru Maga Diamond z kolekcji całorocznej i polega na proponowaniu nazw prezentowanych lakierów.
 3. Propozycje nazw lakierów należy podawać w komentarzach do wpisu konkursowego na Facebook’u.
 4. Każda uczestniczka (lub uczestnik ;)) konkursów może zaproponować dowolną ilość nazw. Jednak każdą propozycję nazwy należy podawać w osobnym komentarzu.
 5. Proponowane nazwy powinny być języku polskim – dopuszczalne są jedynie ogólnie znane słowa w innych językach, jako jedno ze słów w nazwie – np. „truskawkowe lowe/ truskawkowe love”
 6. Głosowanie na najlepszą propozycję nazwy odbywa się za pomocą systemu polubień facebook’a, czyli tzn. lajków.
 7. Można oddać głosy na maksimum 3 nazwy w jednym konkursie. Jeśli już po oddaniu 3 głosów, pojawi się propozycja, która osobie głosującej spodoba się bardziej niż wcześniej polubione – wystarczy odwołać polubienie którejś z wcześniej polubionych nazw.
 8. Głosować można przez cały czas trwania danego konkursu – czyli od momentu pojawienia się pierwszej propozycji nazwy do momentu wyznaczonego zakończenia głosowania.
 9. Jeśli ktoś zagłosuje na więcej niż 3 propozycje nazw – pod uwagę zostaną wzięte jedynie trzy pierwsze głosy.
 10. Nie można głosować na swoje własne propozycje nazw – jeśli ktoś zagłosuje na własną nazwę, jego głos nie będzie brany pod uwagę.
 11. W każdym konkursie zwycięży propozycja z największą ilością głosów – czyli największą ilością polubień.
 12. Terminy zakończenia konkursów będą podawane w każdym poście konkursowym – zarówno na blogu, jak i na Facebooku.
 13. W komentarzach pod wpisami konkursowymi należy dodawać jedynie komentarze z propozycjami nazw. Wszelkie pytania dotyczące konkursów i komentarze na temat lakierów można zadawać i dodawać do woli w komentarzach pod konkursowymi postami na blogu.
 14. Nagrodą w każdym konkursie jest zestaw 6 lakierów Magda Diamond z kolekcji całorocznej, w tym ten, którego zwycięska propozycja nazwy dotyczy.
 15. Po rozstrzygnięciu każdego konkursu na nazwę i ogłoszeniu wyników – do zwycięzcy wyślę prywatną wiadomość na Facebook’u – z prośbą o podanie adresu do wysyłki nagrody. W przypadku nie otrzymania odpowiedzi z danymi do wysyłki w ciągu 7 dni od momentu zawiadomienia o wygranej – nagroda przypadnie osobie, która w konkursie zajęła drugie miejsce. I wtedy to do niej wyślę wiadomość z prośbą o adres do wysyłki.
 16. Fundatorem nagród jest polska firma Maga Cosmetic Company – producent lakierów Maga Diamond.
 17. Firma Maga Cosmetic Company zastrzega sobie prawo do wykorzystania zwycięskich propozycji nazw przy nazywaniu lakierów Maga Diamond z kolekcji całorocznej. Firma Maga Cosmetic Company nie gwarantuje jednak, że ze zwycięskich propozycji na pewno skorzysta.

Pin It on Pinterest